Views content cache (7.x-3.0-alpha2) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Comments
gd: Beachdan

en: None
gd: Chan eil gin

en: Views
gd: Seallaidhean

en: Node type
gd: Seòrsa an nòd

en: Node types
gd: Seòrsachan nòdan

en: Comment
gd: Beachd
