Views content cache (7.x-3.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Comments
it: Commenti

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Comment
it: Commento

en: Current group
it: Gruppo corrente
