Views content cache (7.x-3.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Comments
cy: Sylwadau

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Node type
cy: Math o nod

en: Comment
cy: Sylw
