Views content cache (7.x-3.0-alpha3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Comments
de: Kommentare

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Node type
de: Inhaltstyp

en: Organic Groups
de: Organische Gruppen

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Comment
de: Kommentar

en: Voting API
de: Voting-API

en: Current group
de: Aktuelle Gruppe

en: Content cache
de: Inhalts-Cache
