Views content cache (7.x-3.0-alpha3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Comments
el: Σχόλια

en: None
el: Κανένα

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Comment
el: Σχόλιο
