Views content cache (7.x-3.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Comments
gl: Comentarios

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Comment
gl: Comentario
