Views content cache (7.x-3.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Node type
hi: नोड प्रकार

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Comment
hi: टिप्पणी
