Views content cache (7.x-3.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: None
pt: Nenhum

en: Node type
pt: Tipo de node

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Comment
pt: Comentário

en: Current group
pt: Grupo atual
