Views content cache (7.x-3.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Comments
fi: Kommentit

en: None
fi: Ei mitään

en: Views
fi: Näkymät

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Comment
fi: Kommentti
