Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Mode
ast: Mou

en: Navigation
ast: Navegación

en: Hidden
ast: Anubríu
