Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Views
bg: Изгледи

en: Inline
bg: В една линия

en: Mode
bg: Режим

en: Navigation
bg: Навигация

en: Hidden
bg: Скрит
