Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Mode
cs: Režim

en: Navigation
cs: Navigace

en: Random
cs: Náhodný

en: Hidden
cs: Skryté

en: Fixed
cs: Pevná

en: Space
cs: Mezera

en: Effect
cs: Efekt

en: Rotate
cs: Rotace
