Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Mode
cy: Modd

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Random
cy: Ar hap

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Effect
cy: Effaith
