Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Views
eo: Vidoj

en: Inline
eo: en linio

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Hidden
eo: Kaŝita
