Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: Views
es: Vistas

en: Inline
es: En línea

en: Mode
es: Modo

en: home
es: Inicio

en: Navigation
es: Navegación

en: Random
es: Aleatorio

en: Hidden
es: Oculto

en: Fixed
es: Fijo

en: Fade
es: Desvanecer

en: Space
es: Espacio

en: Effect
es: Efecto

en: Directions
es: Instrucciones

en: Rotate
es: Girar
