Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Views
eu: Bistak

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Mode
eu: Modoa

en: home
eu: hasiera

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Effect
eu: Efektua

en: Rotate
eu: Biratu
