Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Views
fi: Näkymät

en: Inline
fi: Avoin

en: Mode
fi: Tila

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Random
fi: Satunnainen

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Fade
fi: Himmennä

en: Space
fi: Välilyönti

en: Effect
fi: Efekti

en: Rotate
fi: Kieritä
