Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Views
gl: Vistas

en: Inline
gl: En liña

en: Mode
gl: Modo

en: Navigation
gl: Navegación

en: Random
gl: Aleatorio

en: Hidden
gl: Oculto

en: Space
gl: Espazo

en: Effect
gl: Efecto

en: Rotate
gl: Rotar
