Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Views
he: היבטים

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: home
he: דף הבית

en: Navigation
he: ניווט

en: Random
he: אקראי

en: Hidden
he: מוסתר

en: Fixed
he: קבוע

en: Space
he: רווח

en: Effect
he: אפקט

en: Directions
he: כיוונים

en: Rotate
he: סיבוב
