Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Inline
hr: U istom redu

en: Mode
hr: Režim

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Random
hr: Nasumično

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Space
hr: Razmak

en: Effect
hr: Efekt

en: Rotate
hr: Zakreni
