Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Views
jv: View

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Fade
jv: Bureng

en: Space
jv: Spasi

en: Effect
jv: Efék

en: Rotate
jv: Diputer
