Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Mode
km: របៀប​

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Space
km: ទំហំ

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Rotate
km: បង្វិល
