Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು
