Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Mode
ku: جۆر

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Space
ku: بۆشایی

en: Rotate
ku: سووڕاندن
