Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Views
lv: Skati

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Mode
lv: Režīms

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Random
lv: Nejaušs

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Manual
lv: Manuāli

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Space
lv: Atstarpe

en: Effect
lv: Effekts

en: Directions
lv: Virzieni

en: Rotate
lv: Pagriezt
