Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
