Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Mode
nn: Modus

en: Navigation
nn: Navigering

en: Random
nn: Vilkårleg

en: Hidden
nn: Skjult
