Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Views
pl: Widoki

en: Inline
pl: Przed polem

en: Mode
pl: Tryb

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Random
pl: Losowo

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Manual
pl: Ręczne

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Space
pl: Odstęp

en: Effect
pl: Efekt

en: Rotate
pl: Obróć
