Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Views
ps: ليدنې

en: Inline
ps: ننليكى

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Hidden
ps: پټ

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Space
ps: تشه
