Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Views
ro: Vizualizări

en: Mode
ro: Mod

en: Navigation
ro: Navigator

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Fixed
ro: Fix

en: Space
ro: spațiu

en: Effect
ro: Efect

en: Rotate
ro: Rotire
