Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Inline
sl: V vrstici

en: Mode
sl: Način

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Hidden
sl: Skrito

en: Effect
sl: Učinek
