Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Views
sv: Vyer

en: Inline
sv: Löpande

en: Mode
sv: Läge

en: Navigation
sv: Navigering

en: Random
sv: Slumpvis

en: Hidden
sv: Dold

en: Manual
sv: Manuell

en: Fixed
sv: Fast

en: Fade
sv: Tona

en: Space
sv: Blanksteg

en: Effect
sv: Effekt

en: Directions
sv: Instruktioner

en: Rotate
sv: Rotera
