Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Mode
ug: مودېل

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە
