Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Mode
vi: Chế độ

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Manual
vi: Thủ công

en: Fixed
vi: Cố định

en: Fade
vi: Mờ

en: Space
vi: Khoảng trống

en: Effect
vi: Hiệu ứng

en: Rotate
vi: Xoay
