Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Views
ar: الرؤى

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Mode
ar: النمط

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Random
ar: عشوائي

en: Hidden
ar: مخفي

en: Fixed
ar: ثابت

en: Space
ar: فراغ

en: Effect
ar: التأثير

en: Rotate
ar: التدوير
