Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Views
az: Görünüşlər

en: Inline
az: Xətdə

en: Mode
az: Rejim

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Random
az: Təsadüfi

en: Hidden
az: Gizli

en: Fixed
az: Sabit

en: Space
az: Boşluq

en: Effect
az: Effekt

en: Rotate
az: Fırladın
