Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Inline
be: Убудаваны

en: Mode
be: Лад

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Random
be: Выпадкова

en: Hidden
be: Схаваць

en: Space
be: Прабел

en: Effect
be: Вынік

en: Rotate
be: Павярнуць
