Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ
