Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Inline
ca: En línia

en: home
ca: inici

en: Navigation
ca: Navegació

en: Random
ca: Aleatori

en: Hidden
ca: Ocult

en: Fixed
ca: Fixat

en: Space
ca: Espai

en: Effect
ca: Efecte

en: Directions
ca: Indicacions

en: Rotate
ca: Girar
