Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Inline
da: Integreret

en: Mode
da: Tilstand

en: home
da: hjem

en: Random
da: Tilfældig

en: Hidden
da: Skjult

en: Manual
da: Manuel

en: Fixed
da: Fast

en: Space
da: Mellemrum

en: Effect
da: Effekt

en: Directions
da: Retninger

en: Rotate
da: Rotér
