Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Views
de: Ansichten

en: Mode
de: Modus

en: home
de: Startseite

en: Random
de: Zufall

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Manual
de: Manuell

en: Fixed
de: Statisch

en: Fade
de: Überblenden

en: Space
de: Leerzeichen

en: Margins
de: Ränder

en: Effect
de: Effekt

en: Directions
de: Richtungen

en: Rotate
de: Drehen

en: Margin Top
de: Außenabstand oben

en: Margin Bottom
de: Außenabstand unten

en: Margin Left
de: Außenabstand links

en: Margin Right
de: Außenabstand rechts
