Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Mode
el: Τρόπος

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Random
el: Τυχαία

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Space
el: Διάστημα

en: Effect
el: Εφέ

en: Rotate
el: Περιστροφή
