Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Views
et: Vaated

en: Inline
et: Samal real

en: Mode
et: Viis

en: Navigation
et: Menüü

en: Random
et: Juhuslik

en: Hidden
et: Peidetud

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Space
et: Ruum

en: Effect
et: Efekt

en: Rotate
et: Pööra
