Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Views
fa: نماها

en: Inline
fa: درون خطی

en: Mode
fa: سبک

en: home
fa: خانه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Random
fa: تصادفی

en: Hidden
fa: پنهان

en: Manual
fa: دستی

en: Fixed
fa: ثابت

en: Fade
fa: محو شدن

en: Space
fa: فاصله

en: Effect
fa: اثر

en: Rotate
fa: چرخاندن
