Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Views
fr: Vues

en: Inline
fr: En ligne

en: home
fr: accueil

en: Random
fr: Au hasard

en: Hidden
fr: Caché

en: Manual
fr: Manuel

en: Fixed
fr: Fixe

en: Fade
fr: Fondu

en: Space
fr: Espace

en: Margins
fr: Marges

en: Effect
fr: Effet

en: Rotate
fr: Rotation
