Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Views
hi: द्रश्य

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Mode
hi: प्रकार

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Fixed
hi: निर्धारित

en: Space
hi: जगह
