Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Views
hu: Nézetek

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Mode
hu: Mód

en: home
hu: címlap

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Manual
hu: Kézi

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Fade
hu: Áttünés

en: Space
hu: Szóköz

en: Margins
hu: Margók

en: Effect
hu: Hatás

en: Directions
hu: Útmutatások

en: Rotate
hu: Elforgatás
