Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Space
hy: Տարածություն

en: Rotate
hy: Պտտել
