Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Views
id: View

en: Inline
id: Sebaris

en: Navigation
id: Navigasi

en: Random
id: Acak

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Manual
id: Petunjuk

en: Fixed
id: Tetap

en: Fade
id: Redup

en: Space
id: Ruang kapasitas

en: Effect
id: Efek

en: Directions
id: Arah

en: Rotate
id: Rotasikan
