Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Views
is: Gagnasýn

en: Inline
is: Innfellt

en: Mode
is: Hamur

en: Hidden
is: Falið
